پنجشنبه 18 شهریور 1389

بار دیگر "جای خالی امام عزیز"

پنجشنبه 18 شهریور 1389

نوع مطلب :

باسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

چندی قبل یك كشیش آمریكایی صهیونیستی(و نه مسیحی) اعلام كرده بود به مناسبت فرار رسیدن 11 سبتامبر قادام به اتش زندن قران در سراسر دنیا كنید.

او اعلام كرده بود كه مسلمانان و كتابشان قران مقصر حادثه 11 سبتامبر هستند و ... .

در اینحا اصلاً بنا ندارم به مساله 11 سبتامبر بپردازم و بگویم از دید من چه كس یا كسانی مقصرند و ... تنا می خواهم در مورد این اقدام شنیع تری جونز چند كلمه ای بنویسم. چه كنم كه اگر ننویسم مسئولم.

عزیزان در مطلبی برخی درد های خود را در مورد اقدامات ناشایست گروههایی كه خود را انقلابی می دانند در راهپیمایی های خود علیه امام حسین (ع) و ارزش ها اقدام می نمایند و از ان عجیب تر اقدام تعجب آور و سكوت برخی مسئولین نوشتم.

در انجا سخنی از امام بزرگوار ملت حضرت روح الله الموسوی(ره) را در مورد سلمان رشدی و سخنان وی در مورد مقدسات آوردم.

 

حضرت امام عزتمند و مقتدر روح الله الموسوی الخمینی

 

اكنون كه نظام ما قدرتمند تر از گذشته است و باید بیشتر جلوی اینگونه تعرضات كه نسبت به ارزش ها و مادر ارزشها (قران الكریم) گرفته شود متاسفانه شاهد كوتاهی و سكوت معنا دار و بی معنای مسئولین جمهوری اسلامی در مورد این اقدام شنیع تری جونز هستیم.

اری...

اگر دیروز حكم ارتداد آنكس كه به پیامبر توهین كرد و آنان كه در دانمارك فیلم ها و كاریكاتور های پیامبر عظیم الشأن اسلام را ساختند صادر می شد و این همه مسامحه با آنان نمی شد و اهانت كنندگان به دین اسلام به سزای اعمال خود می رسیدند امروز یك كشیش صهیون نمی توانست علناً بزرگترین ارزش بیش از یك میلیارد مسلمان را به ادعای خودش آتش بزند.

این همه مسامحه كاری و سكوت برای چیست؟

دیگر باید چه كنند كه رگ غیرت ما بلند شود؟

فعالان حقوق بشر نمی خواهند نه به واسطه اسلام، نه! بلكه به خاطر عقاید جمعیت بیش از یك میلیارد مسلمان اقدامی یا بیانیه ای (هر چند خشك) در اینباره اقدام كنند؟

بگو كه این بار هم معلوم شد جمعیت حقوق بشر و امثال ذلك دروغی بیش برای تربیت افرادی كه در جاهای مختلف برای اهداف بلند و كوتاه غربی ها فعالیت كنند نیست.

آنان نمی دانند یا نمی فهمند كه قرآن÷تی ظاهرش هم) مهم است؛ قران یعنی همه آزمان های انسانی.

به دیگر سخن اگر تمام ارمان های انسانی از صدر خلقت تا ذیل خلقت را بخواهیم یكجا و به چشم سر ببینیم باید قرآن را ببینیم.

اشتباه است اگر كسی بگوید نباید این مساله توی بوق! كرد.

چرا كه متاسفانه امروز این مساله توی بوق شده و الا من و شما از آن بی اطلاع می بودیم!

آنچه توی بوق نمی شود دفاع من و شمای مسلمان از كتاب اسمانی است كه در بوق نشده است.

نمی دانم چرا بسیاری از رهبران مسلمان كه همه چیز خود را از قران دارند و بسیاری از مسئولین جمهوری اسلامی حتی یك جمله هم در این باره در خطبه های عید فطر خود(حتی در بخش دعای اخر خطبه!) و بیانیه های سیاسی خود مطرح نكردند؟

شاید می گویید كه تری جونز كه مسلمان نبود كه حالا بخواهد مرتد شود!؟ كشیش مسیحی است و بر اساس نظر خود مساله ای را عنوان كرده است.

این حرف از حرف های عجیب این روزگار است كه متاسفانه زیاد شنیده می شود.

توجه شما را برای بار دیگر در اینجا به پیام ولایی و تاریخی امام خمینی در مورد سلمان رشدی مرتد جلب می كنم كه حضرت امام فرمودند نه تنها سلمان رشدی كه نگارنده كتاب شیطانی بود بلكه ناشرین و مطلعین هم همان حكم سلمان رشدی را دارند. و چندی بعد هم مترجم ژاپنی كتاب شیطانی وی به اسفل السافلین فرستاده شد.

متن پیام امام بدین شرح است:

مكان: جماران، بیت امام خمینی.

بسمه تعالی 

انا لله و انا الیه راجعون

به اطلاع مسلمانان غیور سراسر جهان می رسانم مؤلف کتاب «آیات شطانی‌» که علیه اسلام و پیامبر و قرآن، تنظیم شده است، همچنین ناشرین مطلع از محتوای آن، محکوم به اعدام می باشند. از مسلمانان غیور می خواهم تا در هر نقطه که آنان را یافتند، سریعاَ آن‌ها را اعدام نمایند تا دیگر کسی جرأت نکند به مقدسات مسلمین توهین نماید و هر کس که در این راه کشته شود، شهید است ان شاء الله. ضمناَ اگر کسی دسترسی به مؤلف کتاب دارد ولی خود قدرت اعدام او را ندارد، او را به مردم معرفی نماید تا به جزای اعمالش برسد. والسلام علیکم و رحمة الله وبرکاته

روح الله الموسوی الخمینی (صحیفه نور ج21)

راستی حقوق بشر ساكت است چون تربیت شده امریكا هستند.

حوزوات علمیه چرا ساكتند؟!؟!

بسیاری از علمای مكتب اهل بیت چرا...؟

 

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic