پنجشنبه 10 دی 1388

اظهارات اخیر قوه قضائیه و چند نكته...

پنجشنبه 10 دی 1388

نوع مطلب :

 

 

1_ دادستان تهران آقای عباس جعفری دولت آبادی در اظهارات خود در صدا و سیما به خوبی بیان كردند كه برخورد قوه قضائیه برخورد قانونی و جدی است و با دستگیر شدگان اخیر برخوردی در حكم محارب دارد.

این خیلی خبر درست و خوبی است و جای تقدیر دارد كه در این مورد قوه قضائیه به وظایف خود عمل كرده و قول ادامه هم داده است.

نكته ای كه در این میان جالب توجه است آنكه:

تمام مردم به خاطر هتك حرمت ساحت قدس ابا عبدالله الحسین(ع)(و البته اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی) به خیابان‌ها ریختند و از مسئولین امر مطالبه اعاده حرمت سرور و سالار شهیدان را دارند كه آقای دولت ابادی در این باره(هتك حرمت عاشورا) سخنی تاكنون نگفته است.

یك قطره از حضور میلیونی مردم در محكومیت هتك حرمت عاشورا (عكس از كیهان)

 

2_ سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی به مردم عزیز قول داد با كسانی كه حرمت عاشورا را قصد داششتند كه بشكنند برخورد جدی  خواهد شد. از ایشان و همكارانشان ممنون و سپاسگزاریم.

3_ برگردیم سر قوه قضائیه!. این قوه در اطلاعیه خود از خواص سیاسی اكیداً خواسته است تا موضع خود را با حوادث اخیر و بیگانگان مشخص نماید.

اما این قوه نگفته خواصی كه از اسرائیل(دانسته یا ندانسته) كمك مالی برای براندازی نظام گرفته اند چگونه اعلام برائت از كفار و اسرائیل غاصب دهند؟[1] اگر آنان اعلام برائت كنند آن اشغالگران اسناد كمك خود به این بلهاء(جمع ابله) را فاش خواهند كرد و آنان از هر دو طرف وا خواند ماند. سزان فتنه به قول كیهان[2] باید منتظر سزنوشتی یا مانند بنی صدر باشند و با لباس مبدل جیره خوار بیگانه شوند یا منتظر سرنوشت شریعتمداری![1] . تعریضی است به سران فتنه نه اهالی قضا.

[2] یكی از نویسندگان در كیهان


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic