سه شنبه 8 دی 1388

هدف آشوب گران

سه شنبه 8 دی 1388

نوع مطلب :

 

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

همانگونه كه می دانیم  این گروه ظاهراً بنا ندارند دست از فتنه گری بردارند!

اما یك سؤال پیش می آید و آن اینكه هدف این گروه چیست؟ اساساً هدف یك گروه از شعار ها و ارمان هایی كه ان گروه در  مقابل خود قرار می دهند معلوم می گردد.

فرقی در این مساله در گروهها نیست. در 1400 سال قبل هم كه اسلام عزیز در عربستان طلوع كرد شعار لا اله الا الله را پیش خود قرار داده بود. و هدفش نفی تمام خدایان ذهنی افراد و عالمیان بود.

امام حسین(ع) هم در روز عاشورا شعارهایی را به عنوان شعارهای عاشورایی خود مطرح فرمودند. كه برای نمونه به شعار هیهات منا الذله اشاره می كنم. شما خوانندگان محترم می توانید برای اطلاع از نمونه های بیشتر به كتاب حماسه حسینی استاد مطهری فصل شعارهای عاشورا مراجعه بفرمایید.

خب. بحث شعار قیام های مقدس و صحیح را در اینجا به همین مساله ختم می كنم. با ذكر نمونه های بالا فقط خواستم بگویم كه هدف هر گروه(و لو غلط و غیر اسلامی هم) از شعارهای انان معلوم می گردد.

حالا بیایید تا با هم برخی از شعارهای ضد انقلابی غیر اسلامی فرقه موسویه(همان سبز های لجنی) را مرور كنیم.

آنان در روز عاشورای حسینی روز عزای پیامبر خدا و مادر اهل بیت روز عزای امام زمان شعار های:

«حسین حسین شعارشون تجاوز افتخارشون» و كارهایی مانند آتش زدن قرآن[1] سر می دادند. كه هدف و ماهیت اصلی ضد اسلامی این گروه را افشا میكند سرمی دادند.

 

اغتشاش عاشورای 88 عكس از كیهان

 

در یكی از پست های این وب با شما در مورد فتواهای حضرت امام در مورد برخورد شدید با كسی كه در برنامه رادیویی اوشین را الگوی زنان امروز دانسته بود! و برخورد تاریخی عزت بخش و افتخار آفرین امام با سلمان رشدی مطالبی عرض كردیم. و گفتیم امام(ره) در حكم سلمان رشدی فرمودند كه او با ید هر كجا هست اعدام گردد تا از این پس كسی جرئت نكند به مقدسات مسلمانان توهین كند.

حالا به راستی  به نظر شما قوه قضائیه اولاً چه مجازاتی برای انان تعیین خواهد كرد؟ آیا آتش زدن قرآن مصداق بارز ارتداد نیست؟! پس بفرمایید ارتداد چیست؟!!!

و سؤال مهمتر اینكه ما در قبال اهانت هایی كه دانمارك در كاریكاتورها به پیامبر اسلام امروز شاهد بی احترامی به پیامبر امروز شاهد بی احترامی به قران هستیم.

سوال مهم!

طرح جنبش سبز اموی لجن برای فردا چیست؟

فقط این را به مسولین قوه قضائیه عرض می كنم كه اگر خود را و حكومت خود را دوست دارید زود تر در جلوی چشم مردم این مجرمان را ارتداد محكوم نمایید. اگر مقدسات مردم از بین رود قدم بعدی ... .

و السلام[1] . بنا بر اعلام برخی خبرگزاری ها مانند فارس و روزنامه هایی مانند كیهان.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic