دوشنبه 30 آذر 1388

تحریف سیاسی جنبش سبز اینبار از عاشورا!!

دوشنبه 30 آذر 1388

نوع مطلب :

 

به نام خدا

با سلام خدمت شما و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع

رسانه های غربی كه خوب می دانند اینبار نمی توانند چشم خود را بر حضور پر شور و حماسی بی نظیر مردم در محرم و مخصوصاً عاشورای حسینی امسال ببندند سعی در تحریف حماسی این واقعه بزرگ _به نحوی متفاوت_ دارند.

این تحریف نه عَلَم سبز اموی دارد نه قمه كشی سادگان. و نه غلو در مورد نبرد عاشورا(كه البته همه اینها جای بحث دارد). بلكه اینبار تحریف بزرگتر و مهمتر خواهد بود كه اگر_خدای ناكرده_ اقشار مهم جامعه علی الخصوص روحانیت و مردم عزیز هوشیار نباشند ضربه مهمی به حضور حسینی در روز عاشورا خواهد خورد.

 

آیت الله حسینعلی منتظری

 

این شبكه ها در عاشورای امسال كه مصادف با هفتمین روز درگذشت آقای حسینعلی منتظری خواهد بود نه بنا دارند بی تفاوت باشند و نه بنای نشان دادن قمه زدن مردم را دارند. بلكه این كوردلان می خواهند تا با نشان دادن و پخش گسترده این حضور،  اینگونه وانمود كنند كه این حضور مردم در خیابانها به واسطه عاشورای حسینی نبوده است بلكه به خاطر هفتمین روز در گذشت آقای منتظری است!.

من به عنوان یك دانشجوی علوم اسلامی از واعظان ارجمند و برگزار كنندگان مراسم حسینی و مردم هوشیار می خواهم كه جلوی این تحریف بزرگ رسانه های غربی را بگیرند و به وظیفه خود كه بنا بر فرموده امام صادق كه می فرمایند: ُ إِنَّ فِینَا أَهْلَ الْبَیْتِ فِی كُلِّ خَلَفٍ عُدُولًا یَنْفُونَ عَنْهُ تَحْرِیفَ الْغَالِینَ وَ انْتِحَالَ الْمُبْطِلِینَ وَ تَأْوِیلَ الْجَاهِلِین‏[1]

عمل نمایند و نگذارند انان از  این حضور اسلامی خدای ناكرده مانند روز قدس و 16 آذر به نفع اهداف شوم خود بهره برند.

اگر ما در گذشته تر از اینها هوشیار می بودیم هرگز در روز 16 آذر تصویر بنیانگذار انقلاب اهانت نمی شد و اگر اكنون هر كس كوتاهی كند و فردا خدای ناكرده به بخشی از شعائر اسلام نگهدار محرم و صفر آسیبی از این ناچیز گروه وارد شود همه ما در دنیا و آخرت  مقصر خواهیم بود. و نمی توانیم پاسخگوی خون شهدای اسلام و انقلاب باشیم.

 

با تشكر

 محمد زندی دلگشا

 دانشكده علوم حدیث

 

 

 [1] . در خاندان ما اهل بیت در هر عصر جانشینان عادلى هستند كه تغییر دادن غالیان و بخود بستگى خرابكاران و بد معنى كردن نادانان را از دین برمیدارند.الكافی، ج‏1، 32


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات